• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Lamazuna Solid Deo Sage, Cedar & Ravintsara 30ml 30g 2-pack

Lamazuna Solid Deo Sage, Cedar & Ravintsara 30ml 30g 2-pack

Compare
Deodorant, Aluminium Free, Nourishing, Antioxidants, Scented, Calming, Softening, Moisturizing, Antibacterial

·

Popularity

7498

in

Deodorants
From 3 payments of £2.53/mo. with

Medino

Lamazuna Solid Deodorant Sage, Cedar & Ravintsara 30g
£7.59

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
Lamazuna Solid Deo Bergamot & Geranium 30ml 30g
Lamazuna Solid Deo Bergamot & Geranium 30ml 30g
£7.59
£253.00/L
Urtekram Find Balance Fragrance Free Crystal Deo Roll-on 50ml 2-pack
Urtekram Find Balance Fragrance Free Crystal Deo Roll-on 50ml 2-pack
£4.72
Cattier Aloe Vera Deo Roll-on 50ml
Cattier Aloe Vera Deo Roll-on 50ml
£5.80
£116.00/L
Lavera Natural & Refresh Deo Spray 75ml 75g
Lavera Natural & Refresh Deo Spray 75ml 75g
£11.85
£158.00/L
Dr. Hauschka Sage Deo 50ml 50g
Dr. Hauschka Sage Deo 50ml 50g
£9.80
£196.00/L
Urtekram Lime Crystal Deo Roll-on 50ml
Urtekram Lime Crystal Deo Roll-on 50ml
£5.86
£117.20/L
Schmidt's Citrus + Sandalwood Deo Stick 75g
-54%
Schmidt's Citrus + Sandalwood Deo Stick 75g
£10.25

Product details

Lowest price for Lamazuna Solid Deo Sage, Cedar & Ravintsara 30ml 30g 2-pack is £7.59. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Compare:

Features

Product

Product nameLamazuna Solid Deo Sage, Cedar & Ravintsara 30ml 30g 2-pack
BrandLamazuna
TypeDeodorants

Type

DeodorantDeodorant

Sustainability Information

COSMOS ORGANIC

Measures

Weight30.0 g

Product Properties

Nourishing, Aluminium Free, Moisturizing, Antioxidants, Softening, Calming, Scented, Antibacterial
Quantity2 pcs
GenderFemale, Male, Unisex
Volume30.0 ml

Additional Info

Created at PriceRunner2022-08-01

Feedback

The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.