• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Simple Refreshing Shower Gel 675ml

Simple Refreshing Shower Gel 675ml

Compare
Body Wash

·

Popularity

279

in

Body Washes
From 3 payments of £0.88/mo. with
AD

From Wallis

Simple Kind to Skin Refreshing 'Shower Gel' with Gentle Formulation 675ml, 3 Pack in Green - Green - Size: One Size

£3.99 shipping, 3-5 days
£14.98

Sainsbury's

Kind To Skin Shower Gel Refreshing 675ml

Lowest price

£2.65

Advertisement

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
Molton Brown Re-Charge Black Pepper Bath & Shower Gel 300ml
Molton Brown Re-Charge Black Pepper Bath & Shower Gel 300ml
£21
£70.00/L
Dior Sauvage Shower Gel 250ml
Dior Sauvage Shower Gel 250ml
£30.77
£123.08/L
ESPA Bergamot & Jasmine Bath & Shower Gel 250ml
ESPA Bergamot & Jasmine Bath & Shower Gel 250ml
£4.46
£17.84/L
Some By Mi AHA BHA PHA 30 Days Miracle Acne Clear Body Cleanser 400g
Some By Mi AHA BHA PHA 30 Days Miracle Acne Clear Body Cleanser 400g
£11.34
£28.35/L
Molton Brown Tobacco Absolute Bath & Shower Gel 300ml
Molton Brown Tobacco Absolute Bath & Shower Gel 300ml
£21.05
£70.17/L
Aveeno Daily Moisturising Body Wash 500ml
Aveeno Daily Moisturising Body Wash 500ml
£6.20
£12.40/L
Rituals The Ritual of Sakura Foaming Shower Gel 200ml
Rituals The Ritual of Sakura Foaming Shower Gel 200ml
£8.72
£43.60/L

Product details

Lowest price for Simple Refreshing Shower Gel 675ml is £2.65. This is currently the cheapest offer among 10 stores.
Compare:

Features

Product

Product nameSimple Refreshing Shower Gel 675ml
BrandSimple
TypeBody Washes

Product Properties

TextureGel

Additional Info

Created at PriceRunner2023-12-11

Feedback

The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.