• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
La Roche-Posay Lipikar Syndet AP+ 400ml

La Roche-Posay Lipikar Syndet AP+ 400ml

Compare
Body Wash, Soap Free, Nourishing, Calming, Softening, Fragrance Free, Moisturizing, Paraben Free

·

Popularity

39

in

Body Washes
From 3 payments of £5.06/mo. with
AD

From Cosmetify

La Roche-Posay Lipikar Syndet AP+ Shower Gel 400ml

£4.00 shipping, 3-5 days
£15.75

Amazon

La Roche-Posay Lipikar Syndet AP+ Body Cream Wash for Very Dry Skin, 400ml

Lowest price

·Free shipping
£15.20

Advertisement

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
La Roche-Posay Lipikar Wash AP+ Moisturizing Body & Face Wash 400ml 1-pack
Trending
La Roche-Posay Lipikar Wash AP+ Moisturizing Body & Face Wash 400ml 1-pack
£14.80
£37.00/L
Bioderma Atoderm Shower Gel 1l 1000ml
Bioderma Atoderm Shower Gel 1l 1000ml
£11.50
£11.50/L
La Roche-Posay Lipikar Gellavant Gentle Shower Gel 400ml
La Roche-Posay Lipikar Gellavant Gentle Shower Gel 400ml
£9.74
£24.35/L
Bioderma Atoderm Ultra-Soothing Foaming Gel 500ml
Bioderma Atoderm Ultra-Soothing Foaming Gel 500ml
£14.20
£28.40/L
La Roche-Posay Lipikar Gellavant Gentle Shower Gel 750ml
La Roche-Posay Lipikar Gellavant Gentle Shower Gel 750ml
£15.99
£21.32/L
La Roche-Posay Lipikar Huile Lavante Olio Detergente 1Lt 1000 ml 1000ml
La Roche-Posay Lipikar Huile Lavante Olio Detergente 1Lt 1000 ml 1000ml
£19.30
£19.30/L
La Roche-Posay Lipikar Surgras Concentrated Anti-Dryness Shower-Cream 400ml
La Roche-Posay Lipikar Surgras Concentrated Anti-Dryness Shower-Cream 400ml
£14.99
£37.48/L

Product details

Lowest price for La Roche-Posay Lipikar Syndet AP+ 400ml is £15.20. This is currently the cheapest offer among 19 stores.
Compare:

Features

Product

Product nameLa Roche-Posay Lipikar Syndet AP+ 400ml
BrandLa Roche-Posay
TypeBody Washes

Additional Info

Created at PriceRunner2019-10-17

Product Properties

Nourishing, Paraben Free, Soap Free, Moisturizing, Softening, Fragrance Free, Calming
Niacinamide, Shea Butter
Skin TypeDry Skin, Sensitive Skin
PackagingPump
TextureGel
Volume400.0 ml
Age GroupAdult, Kid

Feedback

The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.