Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

Rectangular, Photography, Number of Products in Set: 1, Material: Plastic, Glass, Paper, Photography
You will get notified by e-mail when the product is back in stock at one of our listed retailers.
Lowest price for Hama Sevilla Photo Frame 21x29.7cm is -. This is currently the cheapest offer among 4 stores.
Product | |
|---|---|
| Product name | Hama Sevilla Photo Frame 21x29.7cm |
| Brand | Hama |
| Type | Photo Frames |
Measures | |
| Measure | 29.7x21 |
| Height | 29.7 cm |
| Width | 21.0 cm |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2018-08-01 |
Product Properties | |
|---|---|
| Properties | With Handle, Hanging |
| Colour | Black, White, Red |
| Material | Plastic, Paper, Glass |
| Number of Products in Set | 1 pcs |
| Shape | Rectangular, Round, Square |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .