Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

LED, Silver, White, Metal, IP-Class: IP20
You will get notified by e-mail when the product is back in stock at one of our listed retailers.
Lowest price for Trio Lighting Narcos Spotlight is £130.44. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Product | |
|---|---|
| Product name | Trio Lighting Narcos Spotlight |
| Brand | Trio Lighting |
| Type | Spotlights |
Measures | |
| Weight | 1935.0 g |
| Height | 23.0 cm |
| Width | 177.0 cm |
| Depth | 10.0 cm |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2022-09-27 |
Product Properties | |
|---|---|
| Placing | Ceiling |
| Colour | Silver, White |
| Indoor or Outdoor Lighting | Indoor Lighting |
| Quantity in Pack | 1 pcs |
| Material | Metal |
| Energy Class | F |
| IP-Class | IP20 |
| Number of Bulbs | 6 Lamps |
| Properties | LED |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .