Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

LED, Dimmable, Silver, White, Black, IP-Class: IP65
Lowest price for Nedis SmartLife 240 LED 5m Christmas Lamp is £41.98. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Product | |
|---|---|
| Product name | Nedis SmartLife 240 LED 5m Christmas Lamp |
| Brand | Nedis |
| Type | Christmas Lamps |
Wireless | |
| Bluetooth | Yes, No |
| Wi-Fi | No, Yes |
Measures | |
| Width | 500.0 cm |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2022-11-18 |
Product Properties | |
|---|---|
| Colour | Silver, White, Black |
| Indoor or Outdoor Lighting | Indoor Lighting, Outdoor Lighting |
| Colour/Finish | Warm White, Cool White |
| Quantity in Pack | 1 pcs |
| Energy Class | A, G |
| IP-Class | IP20, IP65 |
| Number of Bulbs | 240 Lamps |
| Properties | Dimmable, LED |
| Cord Length | 300.0 cm |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .