Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

Dimmable, Timer, LED, Black, IP-Class: IP65
You will get notified by e-mail when the product is back in stock at one of our listed retailers.
Lowest price for Nedis Light string String Light 100 Lamps is £30.98. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Product | |
|---|---|
| Product name | Nedis Light string String Light 100 Lamps |
| Brand | Nedis |
| Type | String Lights |
Measures | |
| Weight | 370.0 g |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2022-11-24 |
Product Properties | |
|---|---|
| Colour | Black |
| Indoor or Outdoor Lighting | Indoor Lighting, Outdoor Lighting |
| Quantity in Pack | 1 pcs |
| Energy Class | G |
| IP-Class | IP65 |
| Number of Bulbs | 100 Lamps |
| Maximum Watt per Light Source | 2.0 W |
| Properties | Dimmable, LED, Timer |
| Cord Length | 500.0 cm |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .