Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

LED, Dimmable, White, Aluminium, Glass, IP-Class: IP20, Lamp Socket: GU10
Lowest price for SLV Euro White Spotlight is £49.06. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Compare:
Product | |
|---|---|
| Product name | SLV Euro White Spotlight |
| Brand | SLV |
| Type | Spotlights |
Features | |
| App Control | No |
Wireless | |
| Bluetooth | No |
Measures | |
| Diameter | 8.0 cm |
| Height | 15.3 cm |
| Width | 12.3 cm |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2022-12-07 |
Product Properties | |
|---|---|
| Colour | White |
| Indoor or Outdoor Lighting | Indoor Lighting |
| Quantity in Pack | 1 pcs |
| Material | Aluminium, Glass |
| IP-Class | IP20 |
| Number of Bulbs | 1 Lamps |
| Lamp Socket | GU10 |
| Maximum Watt per Light Source | 25.0 W |
| Properties | Dimmable, LED |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .