Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

Dimmable, LED, Motion Sensors, White, Grey, Stainless Steel, Glass, IP-Class: IP44, Lamp Socket: E27
Lowest price for LCD 059 Light Gray/White Wall light is £191.13. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Compare:
Product | |
|---|---|
| Product name | LCD 059 Light Gray/White Wall light |
| Brand | LCD |
| Type | Wall Lights |
Features | |
| Voice Control | No |
| App Control | No |
Wireless | |
| Bluetooth | No |
Measures | |
| Weight | 2200.0 g |
| Height | 29.0 cm |
| Width | 17.0 cm |
| Depth | 9.0 cm |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2024-10-11 |
Product Properties | |
|---|---|
| Colour | White, Grey |
| Indoor or Outdoor Lighting | Outdoor Lighting |
| Manufacturer Colour | Light Gray/White |
| Quantity in Pack | 1 pcs |
| Material | Glass, Stainless Steel |
| IP-Class | IP44 |
| Number of Bulbs | 1 Lamps |
| Lamp Socket | E27 |
| Maximum Watt per Light Source | 13.0 W |
| Properties | Dimmable, Motion Sensors, LED |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .