Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

You will get notified by e-mail when the product is back in stock at one of our listed retailers.
Lowest price for Isotemp Basic 50L is £837.99. This is currently the cheapest offer among 2 stores.
Compare:
Product | |
|---|---|
| Product name | Isotemp Basic 50L |
| Brand | Isotemp |
| Type | Water Heater |
Product Properties | |
| Effect 230V | 750.0 W |
| Volume | 50.0 L |
| Corrosion Protection | Stainless Steel |
| Mounting | No |
Power Source | |
|---|---|
| Voltage | 230.0 V |
Measures | |
| Width | 76.0 cm |
| Weight | 20.0 kg |
| Depth | 39.5 cm |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2018-07-11 |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .