• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
DevaCurl Leave-In Decadence Moisturizing Conditioner 236ml

DevaCurl Leave-In Decadence Moisturizing Conditioner 236ml

Compare
Conditioner, Smoothing, Moisturizing, Leave-in, Detangling, Shine, Nourishing, Anti-frizz, Sulfate Free, Paraben Free, Shea Butter, Silicon Free

·

Popularity

6858

in

Conditioners
From 3 payments of £8.33/mo. with

Amazon

Leave-In Decadence Conditioner by DevaCurl for Unisex - 8 oz Conditioner
Free shipping
£24.99

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
Redken Acidic Bonding Concentrate Conditioner 500ml
Redken Acidic Bonding Concentrate Conditioner 500ml
£29.23
£58.46/L
Sol de Janeiro Brazilian Joia Conditioner 295 ml
Sol de Janeiro Brazilian Joia Conditioner 295 ml
£16.50
K18 Damage Shield Conditioner 250ml
K18 Damage Shield Conditioner 250ml
£26.25
£105.00/L
Tigi Bed Head Colour Goddess Conditioner 400ml
Tigi Bed Head Colour Goddess Conditioner 400ml
£4.35
£10.88/L
SheaMoisture Manuka Honey & Mafura Oil Intensive Hydration Conditioner 384ml
SheaMoisture Manuka Honey & Mafura Oil Intensive Hydration Conditioner 384ml
£12.54
£32.66/L
Color Wow Color Security Conditioner Normal to Thick Pump 1000ml
Color Wow Color Security Conditioner Normal to Thick Pump 1000ml
£37.78
£37.78/L
Australian Bodycare Tea Tree Oil Hair Care Conditioner 500ml
Australian Bodycare Tea Tree Oil Hair Care Conditioner 500ml
£13.75
£27.50/L

Product details

Lowest price for DevaCurl Leave-In Decadence Moisturizing Conditioner 236ml is £24.99. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Compare:

Features

Product

Product nameDevaCurl Leave-In Decadence Moisturizing Conditioner 236ml
BrandDevaCurl
TypeConditioners

Additional Info

Created at PriceRunner2022-03-30

Product Properties

Dry Hair
Nourishing, Anti-frizz, Moisturizing, Shine, Detangling, Smoothing, Leave-in
Volume236.0 ml
Paraben Free, Shea Butter, Silicon Free, Sulfate Free
PackagingPump
Target GroupUnisex

Feedback

The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.