Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

Hair Mask, Nourishing, Colour Protection, Strengthening, Shine, Moisturizing, Protein, Vitamins, Paraben Free
Lowest price for Iles Formula Haute Performance Hair Mask 180ml 180g is £79.00. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Product | |
|---|---|
| Product name | Iles Formula Haute Performance Hair Mask 180ml 180g |
| Brand | Iles Formula |
| Type | Hair Masks |
Measures | |
| Weight | 180.0 g |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2019-07-19 |
Product Properties | |
|---|---|
| Content | Paraben Free, Protein, Vitamins |
| Packaging | Jar |
| Properties | Nourishing, Strengthening, Moisturizing, Shine, Colour Protection |
| Hair Type | Colour Treated Hair, Fine Hair, Dry Hair, Damaged Hair, Thick Hair, Curly Hair, Greasy Hair, Frizzy Hair, Normal Hair |
| Volume | 180.0 ml |
| Target Group | Woman |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .