• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
La Rive Happy Vibes Body & Hair Mist 200ml

La Rive Happy Vibes Body & Hair Mist 200ml

Compare
Body Mist, Woman, 200ml
Compare prices from£4.30to£5.25

·

Popularity

855

in

Body Mists
From 3 payments of £1.43/mo. with

Notino

La Rive Happy Vibes scented mist for body and hair W 200 ml

£3.99 shipping, 3-5 days
£4.30

Or 3 payments of £1.43/mo.¹

Luxplus

La Rive Happy Vibes Body & Hair Mist 200 ml
£5.25

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
Sol de Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 68 Perfume Mist 240ml
Sol de Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 68 Perfume Mist 240ml
£23.50
£97.92/L
Sol de Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 68 Perfume Mist 90ml
Sol de Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 68 Perfume Mist 90ml
£14.60
£162.22/L
Sol de Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 40 Body Mist 90ml
Sol de Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 40 Body Mist 90ml
£14.30
£158.89/L
Sol de Janeiro Cheirosa 59 Perfume Mist 90ml
Sol de Janeiro Cheirosa 59 Perfume Mist 90ml
£18.75
£208.33/L
Calvin Klein CK Silky Coconut Hair Body Perfume Mist 236 ml 236ml
Calvin Klein CK Silky Coconut Hair Body Perfume Mist 236 ml 236ml
£16.04
£67.97/L
Sol de Janeiro Ipanema Sunrise Cheirosa Perfume Mist Set 120 ml
Sol de Janeiro Ipanema Sunrise Cheirosa Perfume Mist Set 120 ml
£26.25
Sabrina Carpenter Sweet Tooth Cherry Baby Body Mist 236ml
Sabrina Carpenter Sweet Tooth Cherry Baby Body Mist 236ml
£6
£25.42/L

Product details

Lowest price for La Rive Happy Vibes Body & Hair Mist 200ml is £4.30. This is currently the cheapest offer among 2 stores.
Compare:

Features

Product

Product nameLa Rive Happy Vibes Body & Hair Mist 200ml
BrandLa Rive
TypeBody Mists

Additional Info

Created at PriceRunner2024-02-27

Product Properties

GenderFemale
Volume200.0 ml

Feedback

The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.