• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Clean Classic Strawberry Fields EdP 60ml

Clean Classic Strawberry Fields EdP 60ml

Compare
Eau de Parfum, Unisex, Woman, 60ml
Compare prices from£27.00to£54.25

·

Popularity

9249

in

Eau de Parfum
From 3 payments of £9.00/mo. with
AD

From OnBuy

Clean Classic Strawberry Fields Eau De Parfum Unisex 60 ml

£10.00 shipping, 2-6 days
£41.09

Notino

CLEAN Strawberry Fields EDP U 60 ml

£3.99 shipping, 3-5 days
£27.00

Or 3 payments of £9.00/mo.¹

OnBuy

4.8(19 ratings)
Clean Classic Strawberry Fields Eau De Parfum Unisex 60 ml
£10.00 shipping, 2-6 days
£41.09

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
Valentino Donna Born In Roma EdP 50ml
100+
100+ watching
Valentino Donna Born In Roma EdP 50ml
£65.31
£1,306.20/L
Yves Saint Laurent Black Opium EdP 90ml
100+
100+ watching
Yves Saint Laurent Black Opium EdP 90ml
£79.70
£885.56/L
Carolina Herrera Good Girl EdP 80ml
100+
100+ watching
Carolina Herrera Good Girl EdP 80ml
£76.50
£956.25/L
Lancôme La Vie Est Belle EdP 100ml
100+
100+ watching
Lancôme La Vie Est Belle EdP 100ml
£74.95
£749.50/L
Yves Saint Laurent Libre EdP 50ml
100+
100+ watching
Yves Saint Laurent Libre EdP 50ml
£68.44
£1,368.80/L
Carolina Herrera La Bomba Eau de Parfum Spray 80ml Red 80ml
Carolina Herrera La Bomba Eau de Parfum Spray 80ml Red 80ml
£77.75
£971.88/L
Prada Paradoxe EdP 50ml
100+
100+ watching
Prada Paradoxe EdP 50ml
£63.58
£1,271.60/L

Product details

Lowest price for Clean Classic Strawberry Fields EdP 60ml is £27.00. This is currently the cheapest offer among 3 stores.
Compare:

Features

Product

Product nameClean Classic Strawberry Fields EdP 60ml
BrandClean
TypeEau de Parfum

Additional Info

Created at PriceRunner2025-09-03

Product Properties

GenderFemale
Volume60.0 ml

Feedback

The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.