• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
La Rive Fleur Antique EdP 90ml

La Rive Fleur Antique EdP 90ml

Compare
Eau de Parfum, Woman, Unisex, Man, 90ml
Price£7.40

·

Popularity

32503

in

Eau de Parfum
From 3 payments of £2.46/mo. with

Notino

La Rive Fleur Antique EDP U 90 ml
£3.99 shipping, 3-5 days
£7.40

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
Billie Eilish Eilish EdP 100ml
Billie Eilish Eilish EdP 100ml
£40.60
£406.00/L
Al Haramain Amber Oud Gold Edition EdP 60ml
Al Haramain Amber Oud Gold Edition EdP 60ml
£20.79
£346.50/L
Tom Ford Lost Cherry EdP 50ml
Tom Ford Lost Cherry EdP 50ml
£186.45
£3,729.00/L
Lancôme La Vie Est Belle Vanille Nude EdP 30ml
Lancôme La Vie Est Belle Vanille Nude EdP 30ml
£42.15
£1,405.00/L
Lancôme La Vie Est Belle Vanille Nude EdP 30ml
Lancôme La Vie Est Belle Vanille Nude EdP 30ml
£61.84
£2,061.33/L
Juliette Has A Gun Miami Shake Eau De Parfum 100 Ml 100ml
Juliette Has A Gun Miami Shake Eau De Parfum 100 Ml 100ml
£80
£800.00/L
Paris Corner Rifaaqat EdP 15ml
Paris Corner Rifaaqat EdP 15ml
£23.60
£1,573.33/L

Product details

Lowest price for La Rive Fleur Antique EdP 90ml is £7.40. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Compare:

Features

Product

Product nameLa Rive Fleur Antique EdP 90ml
BrandLa Rive
TypeEau de Parfum

Additional Info

Created at PriceRunner2025-10-27

Product Properties

GenderUnisex
Fragrance FamilyAmber, Gourmand
Volume90.0 ml

Feedback

The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.