• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Jovan Musk Men EdC 88ml

Jovan Musk Men EdC 88ml

Compare
This fragrance from Jovan could work well for a number of occasions. The 88-ml packaging is small enough for you to bring in your carry-on on a plane.

·

Popularity

26

in

Eau de Cologne
From 3 payments of £1.33/mo. with
AD

From Perfume Click

Jovan Musk Platinum Musk Eau De Cologne 88ml Spray

£2.95 shipping, 2-4 days
£7.20

Direct Cosmetics

Jovan Platinum Musk for Men Eau de Cologne Spray 88ml Jovan

Lowest price

·£2.95 shipping, 3-5 days
£3.99

Advertisement

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
Jo Malone Lime Basil & Mandarin EdC 100ml
Jo Malone Lime Basil & Mandarin EdC 100ml
£81.95
£819.50/L
Acqua Di Parma Colonia EdC 100ml
Acqua Di Parma Colonia EdC 100ml
£61.95
£619.50/L
Abercrombie & Fitch Fierce EdC 200ml
Abercrombie & Fitch Fierce EdC 200ml
£47.95
£239.75/L
Abercrombie & Fitch Fierce EdC 100ml
Abercrombie & Fitch Fierce EdC 100ml
£31.51
£315.10/L
Abercrombie & Fitch Fierce EdC 30ml
Abercrombie & Fitch Fierce EdC 30ml
£17.58
£586.00/L
Acqua Di Parma Colonia EdC 50ml
Acqua Di Parma Colonia EdC 50ml
£50.95
£1,019.00/L
Estée Lauder Pleasures for Men EdC 100ml
Estée Lauder Pleasures for Men EdC 100ml
£21.99
£219.90/L

Reviews

Product details

Lowest price for Jovan Musk Men EdC 88ml is £3.99. This is currently the cheapest offer among 16 stores.

Just a slight sprinkle of perfume might be just the thing that makes that little bit of extra difference when you're dressed up and about to go out. Either way, it can't hurt to have a bottle at home in case the situation calls for it.

  • Eau de cologne
  • Compact 88 ml bottle
  • For men
  • Made by Jovan

This is a fragrance for men from Jovan, an EdC. Eau de cologne is a very light type of perfume and one of its characteristics is that it's cut with alcohol. Generally speaking, it's a cheaper type of fragrance compared to some other kinds, but it also only lasts a few hours.

While the bottle only holds 88 ml, this could be an advantage if you're looking for something that doesn't come in a gargantuan bottle that'll take up all the space in your bathroom cabinet.

If you compare prices on Musk Men EdC 88ml on PriceRunner you will see that the lowest price right now is £4. It is also a top-ranked fragrance in terms of popularity. This fragrance has a high review average of 4.34 out of 5 and all its features make it a great purchase.

Compare:

Features

Product

Product nameJovan Musk Men EdC 88ml
BrandJovan
TypeEau de Cologne

Additional Info

Created at PriceRunner2017-03-01

Product Properties

GenderMale
Volume88.0 ml

Feedback

The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.