• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Narciso Rodriguez Fleur Musc EdP 30ml

Narciso Rodriguez Fleur Musc EdP 30ml

Compare
30 ml is a small packaging, but that also means you can take it in your carry-on when traveling. If you're having trouble picking a fragrance, this one from Narciso Rodriguez could
Currently
Out of stock

·

Popularity

16730

in

Eau de Parfum
From 3 payments of £11.98/mo. with
30 ml£35.95
50 ml£50.93
100 ml£64.95

No products in stock

You will get notified by e-mail when the product is back in stock at one of our listed retailers.

Cosmetify

Narciso Rodriguez Fleur Musc For Her Eau De Parfum 30ml

Out of stock
£52.00

Or 3 payments of £17.33/mo.¹

Paco Perfumerias

Narciso Rodrigues Fleur Musc For Her Eau de Parfum 30ml Spray
Out of stock
£35.95

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
Valentino Donna Born In Roma EdP 50ml
100+
100+ watching
Valentino Donna Born In Roma EdP 50ml
£65.46
£1,309.20/L
Gucci Intense Oud EdP 90ml
50+
50+ watching
Gucci Intense Oud EdP 90ml
£74.90
£832.22/L
Lancôme La Vie Est Belle EdP 100ml
100+
100+ watching
Lancôme La Vie Est Belle EdP 100ml
£65.17
£651.70/L
Prada Paradoxe EdP 50ml
100+
100+ watching
Prada Paradoxe EdP 50ml
£63.73
£1,274.60/L
Yves Saint Laurent Black Opium EdP 90ml
100+
100+ watching
Yves Saint Laurent Black Opium EdP 90ml
£79.70
£885.56/L
Tom Ford Ombré Leather EdP 100ml
100+
100+ watching
Tom Ford Ombré Leather EdP 100ml
£119.75
£1,197.50/L
Giorgio Armani Sì EdP 50ml
50+
50+ watching
Giorgio Armani Sì EdP 50ml
£65.13
£1,302.60/L

Reviews

Product details

Lowest price for Narciso Rodriguez Fleur Musc EdP 30ml is -. This is currently the cheapest offer among 3 stores.

It might be difficult to know which perfume to use and for which occasions. There is a huge selection of products on the market right now, but if you look hard enough and read up on the options, we're sure you'll find something that'll suit you.

  • For women
  • Nimble 30 ml bottle
  • Eau de parfum
  • Made by Narciso Rodriguez

This Narciso Rodriguez fragrance is an eau de parfum. Not to be confused with regular parfums, an eau de parfum has a lower concentration of perfume oils and is, therefore, a bit more delicate and light. That being said, it should still last most of the day before wearing off.

If you are at all conscious about putting a bottle of fragrance in your checked bag, then you might want to consider this one. It's small enough to be allowed to go in your carry-on.

This is one of the very most popular fragrances on PriceRunner right now and it currently has a lowest price of £36. This fragrance has a high review average of 4.59 out of 5 and all its features make it a great purchase.

Compare:

Features

Product

Product nameNarciso Rodriguez Fleur Musc EdP 30ml
BrandNarciso Rodriguez
TypeEau de Parfum

Additional Info

Created at PriceRunner2017-04-19

Product Properties

Target GroupWoman
Volume30.0 ml

Feedback

The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.