• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Viktor & Rolf Flowerbomb Midnight EdP 30ml

Viktor & Rolf Flowerbomb Midnight EdP 30ml

Compare
The 30 ml packaging is small enough for you to bring in your carry-on on a plane. The difference between parfum and EdP is a slightly lower perfume concentration.
Currently
Out of stock

·

Popularity

38121

in

Eau de Parfum
From 3 payments of £18.34/mo. with
30 ml£55.04
50 ml£90.00
100 ml£78.95

No products in stock

You will get notified by e-mail when the product is back in stock at one of our listed retailers.

Cosmetify

VIKTOR&ROLF Flowerbomb Midnight Eau De Parfum 30ml

Out of stock
£55.04

Or 3 payments of £18.34/mo.¹

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
Valentino Donna Born In Roma EdP 50ml
100+
100+ watching
Valentino Donna Born In Roma EdP 50ml
£65.46
£1,309.20/L
Gucci Intense Oud EdP 90ml
50+
50+ watching
Gucci Intense Oud EdP 90ml
£74.90
£832.22/L
Lancôme La Vie Est Belle EdP 100ml
100+
100+ watching
Lancôme La Vie Est Belle EdP 100ml
£65.17
£651.70/L
Prada Paradoxe EdP 50ml
100+
100+ watching
Prada Paradoxe EdP 50ml
£63.73
£1,274.60/L
Yves Saint Laurent Black Opium EdP 90ml
100+
100+ watching
Yves Saint Laurent Black Opium EdP 90ml
£79.70
£885.56/L
Tom Ford Ombré Leather EdP 100ml
100+
100+ watching
Tom Ford Ombré Leather EdP 100ml
£119.75
£1,197.50/L
Prada Paradoxe EdP 90ml
Prada Paradoxe EdP 90ml
£94.65
£1,051.67/L

Reviews

Product details

Lowest price for Viktor & Rolf Flowerbomb Midnight EdP 30ml is -. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.

Just a slight sprinkle of perfume might be just the thing that makes that little bit of extra difference when you're dressed up and about to go out. Either way, it can't hurt to have a bottle at home in case the situation calls for it.

  • For women
  • Made by Viktor & Rolf
  • Viktor & Rolf Flowerbomb
  • Eau de parfum

While the bottle only holds 30 ml, this could be an advantage if you're looking for something that doesn't come in a gargantuan bottle that'll take up all the space in your bathroom cabinet.

This Viktor & Rolf fragrance is of the type EdP. An eau de parfum is a fragrance that will last you well through the day, while still being less concentrated and thus more delicate than a regular parfum. It could be a good alternative if you want something light without having to put on more during the day. If brand and series are of importance to you, you'd be interested to know that hits is a Viktor & Rolf Flowerbomb fragrance.

This is one of the very most popular fragrances on PriceRunner right now and it currently has a lowest price of £55. This fragrance has a high review average of 4.4 out of 5 and all its features make it a great purchase.

Compare:

Features

Product

Product nameViktor & Rolf Flowerbomb Midnight EdP 30ml
BrandViktor & Rolf
TypeEau de Parfum

Additional Info

Created at PriceRunner2019-03-25

Product Properties

SeriesViktor & Rolf Flowerbomb
GenderFemale
Volume30.0 ml

Feedback

The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.