• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
STP 30-057 Petrol Injector Cleaner Additive 0.2L

STP 30-057 Petrol Injector Cleaner Additive 0.2L

Compare
Additive

·

Popularity

47

in

Additive
From 3 payments of £1.99/mo. with
AD

From eBay

Stp Diesel High Milage Injector Cleaner 200 Ml, Cleans And Protects Your Engine

Free shipping, 2 days
£10.90

Amazon

STP Diesel High Milage Injector Cleaner 200 ml, Cleans and Protects your Engine for 300 miles, Enhances Fuel Economy, Mechanical Car Cleaning Products, Concentrated Cleaning Formula, Made in the UK

Lowest price

·Free shipping
£5.99

Advertisement

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
Liqui Moly Cera Tec Additive 0.3L
Liqui Moly Cera Tec Additive 0.3L
£24.24
£80.80/L
Wynns Diesel Power 7 Professional Fuel 1L Additive
-14%
Wynns Diesel Power 7 Professional Fuel 1L Additive
£29.99
Liqui Moly Fuel Additive Pro-Line Direkt Injection Additive
Liqui Moly Fuel Additive Pro-Line Direkt Injection Additive
£12.72
Liqui Moly Diesel Purge Injector Cleaner 500ml Additive 0.5L
Liqui Moly Diesel Purge Injector Cleaner 500ml Additive 0.5L
£9.35
£18.70/L
STP Ultra 5In1 Petrol Injector Fuel System Cleaner Additive 0.4L
Trending
STP Ultra 5In1 Petrol Injector Fuel System Cleaner Additive 0.4L
£7.91
£19.78/L
Liqui Moly Engine Cleaner Motorraumreiniger 3326 Additive 0.4L
Liqui Moly Engine Cleaner Motorraumreiniger 3326 Additive 0.4L
£8.24
£20.60/L
Elbow Grease Heavy Duty Degreaser 1L Additive
Elbow Grease Heavy Duty Degreaser 1L Additive
£3
£3.00/L

Product details

Lowest price for STP 30-057 Petrol Injector Cleaner Additive 0.2L is £5.99. This is currently the cheapest offer among 6 stores.
Compare:

Features

Product

Product nameSTP 30-057 Petrol Injector Cleaner Additive 0.2L
BrandSTP
TypeAdditive

Additional Info

Created at PriceRunner2024-09-17

Product Properties

Quantity1 pcs
Volume0.2 L

Feedback

The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.