Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

Pushchair, Storage Basket, Adjustable Backrest, Bumper Bar, Adjustable Handle, Extendable Sun Canopy, Adjustable Footrest, One-hand Fold, Black
You will get notified by e-mail when the product is back in stock at one of our listed retailers.
Lowest price for Homcom Two-In-One Black is £89.99. This is currently the cheapest offer among 3 stores.
Compare:
Product | |
|---|---|
| Product name | Homcom Two-In-One Black |
| Brand | Homcom |
Product Properties | |
| No. of Wheels | 4 |
| Type | Pushchair |
| EU Standard | EN1888 |
| User Weight (Max) | 15.0 kg |
| Included | Seat |
| Colour | Black |
| Manufacturer Colour | Black |
| Features | Storage Basket, Bumper Bar, One-hand Fold, Adjustable Footrest, Extendable Sun Canopy, Adjustable Backrest, Adjustable Handle |
| No. of Seats | 1 |
Design | |
|---|---|
| Front wheels | Swivel/Fixed |
| Harness | 5-point Harness |
Measures | |
| Folded depth incl. wheels | 72.0 cm |
| Folded width incl. wheels | 60.0 cm |
| Width | 61.0 cm |
| Depth | 96.0 cm |
| Height | 105.9 cm |
| Folded height incl. wheels | 39.9 cm |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2024-11-11 |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .