Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

Screen Mount, Table Stand, Wall Mount, 13"-32"
Lowest price for Hama 00118490 is £38.48. This is currently the cheapest offer among 2 stores.
Product | |
|---|---|
| Product name | Hama 00118490 |
| Brand | Hama |
| Type | Screen Mounts |
Product Properties | |
| Colour | Black, Silver |
| Load Capacity (max) | 10.0 kg |
Features | |
| Features | Cable Management, Height Adjustable |
| Number of Screens | 1 |
| Swivel | Yes |
| Tiltable | Yes |
| Arm | Yes |
| Rotatable | Yes |
Stands & Mounts | |
|---|---|
| Type of VESA Mount | 200x200, 100x100, 75x75 |
| Placement | Wall Mount, Table Stand |
Material | |
| Material | Plastic, Steel, Metal |
Size | |
| Screen Size (min) | 13 " |
| Screen Size (max) | 32.0 " |
Measures | |
| Width | 42.8 cm |
| Depth | 14.5 cm |
| Height | 40.6 cm |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2022-03-07 |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .