• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Pay flexibly with
LOVING JOY

Loving Joy

Shop in the Klarna app to pay with Klarna
Here we have gathered all products from Loving Joy from different categories. See also Loving Joy Black Friday offers for 2026 »
Filter
Silky Lubricant 30ml
Loving Joy Silky Lubricant 30ml
£2.99
£99.67/L
4 stores
Slide Aloe Infused Water-Based Lubricant 30ml
Loving Joy Slide Aloe Infused Water-Based Lubricant 30ml
£2.99
£99.67/L
4 stores
Rose Clitoral Suction Vibrator
-18%
Loving Joy Rose Clitoral Suction Vibrator
£15.99
£19.50
4 stores
Thick Silicone Cock Rings 3 Pack
Loving Joy Thick Silicone Cock Rings 3 Pack
£7.50
3 stores
Mina Tide Thrusting Rabbit Vibrator
Trending
Loving Joy Mina Tide Thrusting Rabbit Vibrator
£41.22
3 stores
Slide Water-Based Lubricant 500ml
Loving Joy Slide Water-Based Lubricant 500ml
£9.99
£19.98/L
1 store
Swirl 7 Function Vibrating Butt Plug
Loving Joy Swirl 7 Function Vibrating Butt Plug
£11.97
2 stores
Rechargeable Silicone Vibrating Cock
-58%
Loving Joy Rechargeable Silicone Vibrating Cock
£10.99
£26.25
3 stores
Purple Rose Clitoral Suction Stimulator Vibrator
-18%
Loving Joy Purple Rose Clitoral Suction Stimulator Vibrator
£15.99
£19.50
3 stores
Silk Hybrid Lubricant 30ml
Loving Joy Silk Hybrid Lubricant 30ml
£2.99
2 stores
Cleanse Sex Toy Cleaner 100ml
Loving Joy Cleanse Sex Toy Cleaner 100ml
£4.47
£44.70/L
2 stores
Warming Lubricant 30ml
Loving Joy Warming Lubricant 30ml
£4.99
£166.33/L
2 stores
Warming Lubricant 100ml
Loving Joy Warming Lubricant 100ml
£5.97
£59.70/L
2 stores
Bound to Please Bondage Rope Hemp
Loving Joy Bound to Please Bondage Rope Hemp
£5.99
2 stores
Chocolate Flavoured Lubricant 100ml Clear
Loving Joy Chocolate Flavoured Lubricant 100ml Clear
£6.75
£67.50/L
2 stores
Silicone Anal Plug Large Silicone Anal Plug Large
Loving Joy Silicone Anal Plug Large Silicone Anal Plug Large
£11.25
2 stores
4.5 Inch Silicone Dildo
Loving Joy 4.5 Inch Silicone Dildo
£12.99
2 stores
Vanilla Erotic Massage Oil 250ml
Loving Joy Vanilla Erotic Massage Oil 250ml
£12.99
£51.96/L
2 stores
Smooth Silicone Dildo 6 Inch
Loving Joy Smooth Silicone Dildo 6 Inch
£12.99
2 stores
Rose Clitoral Vibrator
-23%
Loving Joy Rose Clitoral Vibrator
£14.99
£19.50
2 stores
7 inch Realistic Vibrator Purple 7 inch Realistic Vibrator Purple
Loving Joy 7 inch Realistic Vibrator Purple 7 inch Realistic Vibrator Purple
£15.72
2 stores
Pussy Stroker Masturbator
Loving Joy Pussy Stroker Masturbator
£16.86
2 stores
Glass Dildo
Loving Joy Glass Dildo
£17.66
2 stores
10 Function Clitoral Suction Vibrator Black
Loving Joy 10 Function Clitoral Suction Vibrator Black
£18.75
2 stores

You’ve viewed 24 out of 116 products

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.