• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Pay flexibly with
JOHNSTONE'S TRADE

Johnstone's Trade

Shop in the Klarna app to pay with Klarna
Here we have gathered all products from Johnstone's Trade from different categories. See also Johnstone's Trade Black Friday offers for 2026 »
Filter
Aqua Water Based Satin
Johnstone's Trade Aqua Water Based Satin Wood Paint Brilliant White 1L
£15.99
£15.99/L
7 stores
Aqua Guard
Johnstone's Trade Aqua Guard
£21.99
6 stores
Perfect Matt
Johnstone's Trade Perfect Matt
£37.40
5 stores
Aqua Guard Primer Undercoat
Johnstone's Trade Aqua Guard Primer Undercoat Wood Paint
£21.99
6 stores
Damp
-20%
Johnstone's Trade Damp Wood Paint, Wall Paint White 0.75L
£12
£16.00/L
6 stores
Ecological Ultra High Opacity Matt
Johnstone's Trade Ecological Ultra High Opacity Matt Concrete Paint Brilliant White 5L
£26.49
£5.30/L
6 stores
Professional Eggshell Paint
Johnstone's Trade Professional Eggshell Paint 5L
£50.98
£10.20/L
6 stores
Aqua Guard Durable Gloss
Johnstone's Trade Aqua Guard Durable Gloss 1L
£21.99
£21.99/L
3 stores
Woodworks Shed & Fence Treatment
Johnstone's Trade Woodworks Shed & Fence Treatment Wood Paint 5L
£14.98
£3.00/L
4 stores
Joncryl Primer Undercoat
Trending
Johnstone's Trade Joncryl Primer Undercoat Wood Paint
£16.54
6 stores
Aqua Guard Durable Matt
Johnstone's Trade Aqua Guard Durable Matt 1L
£21.99
£21.99/L
3 stores
Acrylic Durable Matt
Johnstone's Trade Acrylic Durable Matt 10L
£73.99
£7.40/L
3 stores
Ecological Covaplus Vinyl Matt
Johnstone's Trade Ecological Covaplus Vinyl Matt Ceiling Paint, Wall Paint White 1L
£13.99
£13.99/L
5 stores
Jonmat Premium Contract Matt Magnolia
Johnstone's Trade Jonmat Premium Contract Matt Magnolia
£27.99
5 stores
Johnstones Trade Acrylic Durable Matt Emulsion Magnolia
Johnstone's Trade Johnstones Trade Acrylic Durable Matt Emulsion Magnolia Wall Paint
£56.95
5 stores
Aqua Water Based Undercoat
Johnstone's Trade Aqua Water Based Undercoat Wood Paint 1L
£31.49
£31.49/L
5 stores
Classic Matt
Trending
Johnstone's Trade Classic Matt Woodstain Teak 2.5L
£37.49
£15.00/L
5 stores
StainAway Matt
Trending
Johnstone's Trade StainAway Matt Wall Paint 2.5L
£37.90
£15.16/L
5 stores
Aqua Water Based Undercoat
Johnstone's Trade Aqua Water Based Undercoat Metal Paint, Wood Paint Magnolia 2.5L
£58
£23.20/L
5 stores
Woodworks Shed & Fence Treatment
Johnstone's Trade Woodworks Shed & Fence Treatment Wood Paint Green 5L
£14.95
£2.99/L
4 stores
Woodworks Shed & Fence Treatment
Johnstone's Trade Woodworks Shed & Fence Treatment Wood Paint Brown 5L
£14.99
£3.00/L
4 stores
Johnstones Trade Covaplus Vinyl Magnolia
Trending
Johnstone's Trade Johnstones Trade Covaplus Vinyl Magnolia Wall Paint, Ceiling Paint 10L
£43.99
£4.40/L
4 stores
Acrylic Eggshell
Johnstone's Trade Acrylic Eggshell
£29.99
6 stores
Trade Vinyl Soft Sheen Emulsion
Johnstone's Trade Trade Vinyl Soft Sheen Emulsion Wall Paint 5L
£35.49
£7.10/L
6 stores

You’ve viewed 24 out of 462 products

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.