• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Pay flexibly with
LUMIN

Lumin

Shop in the Klarna app to pay with Klarna
Here we have gathered all products from Lumin from different categories. See also Lumin Black Friday offers for 2026 »
Filter
No Baggage Trio Skincare Kit
Trending
Lumin No Baggage Trio Skincare Kit
£98.85
2 stores
Luminator LED Eye Mask - Red Light Therapy
Lumin Luminator LED Eye Mask - Red Light Therapy
£97
2 stores
Lumin Recovery Oil 7.67ml
Lumin Lumin Recovery Oil 7.67ml
£3.98
2 stores
Soothing Lip Salve 14 ml
Lumin Soothing Lip Salve 14 ml
£4.42
2 stores
Charcoal Clay Mask 50 ml
Lumin Charcoal Clay Mask 50 ml 50ml
£7.38
£147.60/L
2 stores
exfoliating body scrub
Lumin exfoliating body scrub 50ml
£9.31
£186.20/L
2 stores
Biome Balanced Gel Cleanser
Lumin Biome Balanced Gel Cleanser
£13.72
2 stores
No-Nonsense Charcoal Cleanser 1.7 oz.:
Lumin No-Nonsense Charcoal Cleanser 1.7 oz.:
£18.99
2 stores
Daily Face Moisturizer 50ml 1-Pack
Lumin Daily Face Moisturizer 50ml 1-Pack 50ml
£27.99
£559.80/L
2 stores
Anti-Wrinkle Defense Serum 15 ml
Lumin Anti-Wrinkle Defense Serum 15 ml
£29.99
2 stores
Charcoal Face Wash Daily Detox
Trending
Lumin Charcoal Face Wash Daily Detox 100ml
£30.98
£309.80/L
2 stores
Smooth Operator Detox Trio Face Care Kit
Lumin Smooth Operator Detox Trio Face Care Kit
£91.27
2 stores
Charcoal Clay Black Face Mask
Lumin Charcoal Clay Black Face Mask
£5.22
1 store
Charcoal Scrub Deep Detox
Lumin Charcoal Scrub Deep Detox 30ml
£6.50
£216.67/L
1 store
Charcoal Scrub Deep Detox For Men
Lumin Charcoal Scrub Deep Detox For Men
£23.26
1 store
Charcoal Scrub Deep Detox Face Cleanser
Lumin Charcoal Scrub Deep Detox Face Cleanser
£23.37
1 store
No-Nonsense Charcoal Cleanser FaceWash 1.7oz
Lumin No-Nonsense Charcoal Cleanser FaceWash 1.7oz
£24.55
1 store
Men's No-Nonsense Charcoal Cleanser FaceWash 1.7oz
Lumin Men's No-Nonsense Charcoal Cleanser FaceWash 1.7oz
£24.66
£511.68/kg
1 store
Recovery Oil Men Hydrates Tired Skin 8ml
Lumin Recovery Oil Men Hydrates Tired Skin 8ml
£28.79
1 store
Men's Dark Circle Defense Balm 20ml
Lumin Men's Dark Circle Defense Balm 20ml
£34.99
1 store
Super Light Hydrating Face Moisturiser
Lumin Super Light Hydrating Face Moisturiser 50ml
£41.70
£834.00/L
1 store
Dynamic Duo Skin Care Kit for Men
Lumin Dynamic Duo Skin Care Kit for Men
£43
1 store
Daily Face Moisturizer for Men
Lumin Daily Face Moisturizer for Men 50ml
£47.79
£955.80/L
1 store
Conditioning Body Balm, 9.3 275
Lumin Conditioning Body Balm, 9.3 275
£50.75
1 store

You’ve viewed 24 out of 28 products

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.