Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

You will get notified by e-mail when the product is back in stock at one of our listed retailers.
Lowest price for Motorola Razr 60 Ultra 512GB - Rio Red is £1,169.98. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Compare:
Product | |
|---|---|
| Product name | Motorola Razr 60 Ultra 512GB - Rio Red |
| Brand | Motorola |
Product Properties | |
| Colour | Red |
| Manufacturer Colour | Rio Red |
| IP-Class | IP68 |
| Senior Phone | No |
Communication | |
| 4G | Yes |
| Hybrid Dual SIM Slot | No |
| GPS | Yes |
| SIM Card | Nano-SIM |
| 5G | Yes |
| Dual SIM Card Slots | Yes |
Connections | |
| Connections | USB-C |
Storage | |
| Internal Memory Size | 512GB |
Memory | |
| RAM | 16 GB |
Camera | |
|---|---|
| No. of Front Cameras | 1 |
| Built-In Camera | Yes |
| Flash/Light | Yes |
| Front Camera | Yes |
Features | |
| Foldable | Yes |
| Shock Resistant | No |
| Features | Stereo Speakers |
| Built-In Sensors | Proximity Scanner, Gyroscope/Accelerometer |
Display | |
| Touchscreen | Yes |
| Secondary Screen | Yes |
| Screen Type | AMOLED |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2025-06-14 |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .