Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

Lowest price for ACT AC8115 is £27.98. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Compare:
Product | |
|---|---|
| Product name | ACT AC8115 |
| Brand | ACT |
Product Properties | |
| Colour | Aluminium, Silver, Grey |
| Type of Device | Laptop |
Material | |
| Material | Aluminium |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2022-11-19 |
Measures | |
|---|---|
| Depth | 26.0 cm |
| Width | 19.0 cm |
| Height | 9.0 cm |
| Weight | 530.0 g |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .