Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers
Lowest price for Rexel Promax RPX612 is £122.48. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Compare:
Product | |
|---|---|
| Product name | Rexel Promax RPX612 |
| Brand | Rexel |
Product Properties | |
| Security Level | P-4 (cross-cut) |
| Sheets per Intake | 7 |
| Running Time | 8.0 min |
| Capacity | 12.0 L |
| Colour | Black |
Measures | |
|---|---|
| Width | 30.2 cm |
| Weight | 4.7 kg |
| Height | 33.8 cm |
| Depth | 18.3 cm |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2019-04-19 |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .