Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

Wired Optical Gaming Mouse, 16000dpi, No. of Buttons: 10pcs
Lowest price for AOC AGM600B is £37.98. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Compare:
Product | |
|---|---|
| Product name | AOC AGM600B |
| Brand | AOC |
| Type | Gaming Mice |
Features | |
| Wireless | No |
Measures | |
| Weight | 115.0 g |
| Width | 73.9 mm |
| Height | 43.3 mm |
| Cable Length | 1.8 m |
| Length | 130.5 mm |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2023-07-29 |
Product Properties | |
|---|---|
| Side Buttons | Yes |
| Acceleration | 50 G |
| Suitable for Left-Handers | No |
| Colour | Black |
| DPI Button | Yes |
| Programmable Buttons | 10 pcs |
| Backlight | RGB (multicoloured) |
| No. of Buttons | 10 pcs |
| For Kids/Smaller Hands | No |
| Polling Rate | 1000Hz/1ms |
| Left or Right Hand | Right Hand |
| DPI | 16000 dpi |
| PTFE Mouse Feet | No |
| Vertical | No |
| Connection | USB |
| Sensor | Optical |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .