Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

You will get notified by e-mail when the product is back in stock at one of our listed retailers.
Lowest price for Epson EcoTank ET-2876 Inkjet A4 Wireless Inkjet Printer is -. This is currently the cheapest offer among 3 stores.
Compare:
Product | |
|---|---|
| Product name | Epson EcoTank ET-2876 Inkjet A4 Wireless Inkjet Printer |
| Brand | Epson |
Product Properties | |
| Portable Printer | No |
| Scan Type | Flatbed |
| Functions | Scan, Copy |
| Colour on Printer | White |
| Print Formats | B6, C6, A6, DL, B5, A5, A4 |
| Connectivity | AirPrint, Wi-Fi, USB |
| Duplex Printing | Yes (Optional) |
| Colour Printer | Yes |
| Standard Paper Capacity | 100 pcs |
| Print Type | Inkjet, Photo |
| Scan Formats | A4 |
| Automatic Document Feeder (ADF) | No |
Communication | |
|---|---|
| PictBridge | No |
Printing | |
| Max Scan Resolution | 1200 x 2400 dpi |
| Max Print Resolution | 5760 x 1440 dpi |
Connections | |
| Memory Card Reader | No |
Display | |
| Touchscreen | No |
| Display | No |
Storage | |
| Built-In Hard Drive | No |
Measures | |
| Depth | 34.7 cm |
| Height | 17.9 cm |
| Weight | 4.1 kg |
| Width | 37.5 cm |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2024-01-25 |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .