Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

You will get notified by e-mail when the product is back in stock at one of our listed retailers.
Lowest price for Burberry Small TB Drawstring Bucket Bag is -. This is currently the cheapest offer among 2 stores.
Product | |
|---|---|
| Product name | Burberry Small TB Drawstring Bucket Bag |
| Brand | Burberry |
| Type | Bucket Bags |
Material | |
| Material | Leather |
Measures | |
| Height | 26.7 cm |
| Width | 25.4 cm |
| Depth | 15.9 cm |
Product Properties | |
|---|---|
| Carrying Style | Top Handle, Detachable Shoulder Strap |
| Properties | Inner Pocket |
| Colour | Brown |
| Closure | Drawstring |
| Pattern | Solid Colour |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2022-09-05 |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .