Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

Lowest price for Wilton Armetale Grillware Square is £70.41. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Product | |
|---|---|
| Product name | Wilton Armetale Grillware Square |
| Brand | Wilton |
| Type | Grilling Pans |
Measures | |
| Length | 51.435 cm |
| Width | 29.21 cm |
| Weight | 2.155 kg |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2022-04-26 |
Product Properties | |
|---|---|
| Features | Hanging Loop, Hand Wash |
| Colour | Silver |
| Shape | Square |
| Handle Type | Loop Handles, Handle |
| Edge Height | 3.81 cm |
| With Lid | No |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .