• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Smartseal Climashield Damp-Proof Paint, Liquid

Smartseal Climashield Damp-Proof Paint, Liquid

Compare

·

Popularity

1947

in

Paint
From 3 payments of £15.00/mo. with
AD

From B&Q

Climashield Damp Proof Paint - Waterproof Paint, (Black), Liquid Dpm, Breathable Protection, Damp-Proof, Internal And External, 5L - One Size

£6.00 shipping
£48.95

Wilko.com

Smartseal Black Damp Proof Paint 5L

Lowest price

·£4.95 shipping, 3-5 days
£45.00

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
Hammerite Direct to Rust Smooth Effect Metal Paint Black 0.75L
Hammerite Direct to Rust Smooth Effect Metal Paint Black 0.75L
£20.87
£27.83/L
Ronseal Garden Wood Paint 0.75L
Trending
Ronseal Garden Wood Paint 0.75L
£9.69
£12.92/L
Hammerite Direct to Rust Hammer Metal Paint 2.5L
Hammerite Direct to Rust Hammer Metal Paint 2.5L
£48.25
£19.30/L
Crown Quick Satin Paint Wood Paint Anthracite 0.75L
Crown Quick Satin Paint Wood Paint Anthracite 0.75L
£13.55
£18.07/L
Zinsser Allcoat Exterior Water Based Matt 1L Wood Paint 1L
Zinsser Allcoat Exterior Water Based Matt 1L Wood Paint 1L
£16.44
£16.44/L
Bedec Multi Surface Wood Paint, Metal Paint Black 0.75L
Bedec Multi Surface Wood Paint, Metal Paint Black 0.75L
£18.99
£25.32/L
Bedec Multi Surface Wood Paint, Metal Paint Black 0.75L
Bedec Multi Surface Wood Paint, Metal Paint Black 0.75L
£18.99
£25.32/L

Product details

Lowest price for Smartseal Climashield Damp-Proof Paint, Liquid is £45.00. This is currently the cheapest offer among 4 stores.
Compare:

Features

Product

Product nameSmartseal Climashield Damp-Proof Paint, Liquid
BrandSmartseal

Additional Info

Created at PriceRunner2024-03-31

Product Properties

Indoor/Outdoor UseIndoor, Outdoor
ColourBlack

Feedback

The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.