Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

Lowest price for Bering 90096-245R is £57.65. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Compare:
Product | |
|---|---|
| Product name | Bering 90096-245R |
| Brand | Bering |
Product Properties | |
| Display Type | Analogue |
| Colour | Black |
Wireless | |
| Bluetooth | No |
| Wi-Fi | No |
Measures | |
|---|---|
| Height | 4.0 cm |
| Depth | 9.6 cm |
| Width | 9.6 cm |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2023-12-09 |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .