Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

Silver, Indicator Light, Non-Stick Surface, Removable Plate, Rubber Foot, Adjustable Temperature, Cable Storage, Dishwashable Part, 0.00227kg
You will get notified by e-mail when the product is back in stock at one of our listed retailers.
Lowest price for WMF Lono is £82.02. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Product | |
|---|---|
| Product name | WMF Lono |
| Brand | WMF |
| Type | Crepe Makers |
Product Properties | |
| Features | Dishwashable Part, Removable Plate, Cable Storage, Indicator Light, Adjustable Temperature, Rubber Foot, Non-Stick Surface |
| Colour | Silver |
| Material | Stainless Steel |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2020-11-25 |
Power Source | |
|---|---|
| Power Source | AC Mains |
| Power | 800 W |
Measures | |
| Weight | 0.00227 kg |
| Height | 14.0 cm |
| Width | 39.5 cm |
| Depth | 39.5 cm |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .