Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers
Lowest price for Edimax GS-5208PLG V2 is £134.51. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Compare:
Product | |
|---|---|
| Product name | Edimax GS-5208PLG V2 |
| Brand | Edimax |
Connections | |
| No. of SFP (mini-GBIC) Ports | 2 |
Measures | |
| Height | 4.4 cm |
| Depth | 18.4 cm |
| Weight | 1.7 kg |
| Width | 26.5 cm |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2022-03-03 |
Product Properties | |
|---|---|
| Managed | Yes |
| 100/1000 Mbps Ports | 10 |
| PoE | PoE+, PoE |
| Ethernet Type | Fast Ethernet, Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Number of Ports | 10 |
| PoE Ports | 8 |
| Rack-mountable | No |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .