Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

CPU Water Cooler
Lowest price for ASUS ROG Ryujin II 240 2x120mm is £219.48. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Product | |
|---|---|
| Product name | ASUS ROG Ryujin II 240 2x120mm |
| Brand | ASUS |
| Type | CPU Water Coolers |
Measures | |
| Width | 121.0 mm |
| Depth | 272.0 mm |
| Height | 27.0 mm |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2021-12-23 |
Product Properties | |
|---|---|
| Fan Size | 120 mm |
| LED Lighting | Yes |
| Colour | Black |
| No. of Fans | 2 |
| Waterblock | For CPU |
| Socket | 1151, 1851, 1200, 1152, 1700, 1150, AM4, 1156, AM5, 1155 |
| Fan | Active |
| Noise Level | 30 dB |
| Fan Rotation Speed | 2000 rpm |
| PWM Fan Control | Yes |
| Water Cooling | Complete Kits |
| Fan Airflow (CFM) | 71.6 cfm |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .