Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

Lowest price for Axagon CLR-M2XL is £21.48. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Product | |
|---|---|
| Product name | Axagon CLR-M2XL |
| Brand | Axagon |
| Type | HDD Coolers |
Product Properties | |
| LED Lighting | No |
| Colour | Black |
| Fan | Passive |
| PWM Fan Control | No |
Measures | |
|---|---|
| Weight | 80.0 g |
| Width | 76.0 mm |
| Depth | 36.0 mm |
| Height | 24.0 mm |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2023-06-29 |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .