Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

Ceiling Recessed Extractor Fan
Lowest price for CNL 6415 Plus 60cm, Stainless Steel is £174.98. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Product | |
|---|---|
| Product name | CNL 6415 Plus 60cm, Stainless Steel |
Product Properties | |
| Product Type | Ceiling Recessed Extractor Fan |
| Colour | Stainless Steel |
| Noise Level | 52 dB |
| Features | Washable Filters |
| Speeds | 6 |
| Motor | Yes |
Performance | |
| Energy Class | A |
Power Source | |
|---|---|
| Voltage | 230.0 V |
Measures | |
| Width | 60.0 cm |
| Standard Width | 60cm |
| Depth | 30.0 cm |
| Weight | 7.1 kg |
| Height (max) | 184.0 cm |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2022-10-31 |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .