Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

Integrated Extractor Fan
Lowest price for Beko CFB 5310 X 50cm, Silver is £69.48. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Compare:
Product | |
|---|---|
| Product name | Beko CFB 5310 X 50cm, Silver |
| Brand | Beko |
Product Properties | |
| Product Type | Integrated Extractor Fan |
| Colour | Silver |
| Noise Level | 62 dB |
| Features | Lighting |
| Flow of Air (m3/h) | 125 |
| Speeds | 3 |
| Motor | Yes |
Power Source | |
| Voltage | 240.0 V |
Performance | |
|---|---|
| Lighting Efficiency Class | G |
| Energy Class | D |
| Motor Power | 108 W |
Measures | |
| Width | 50.0 cm |
| Standard Width | 50cm |
| Depth | 47.0 cm |
| Height (max) | 7.6 cm |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2016-06-07 |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .