Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

Screen Mount, Wall Mount, 37"-70"
Lowest price for Reflecta REF-23175 is £90.83. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Product | |
|---|---|
| Product name | Reflecta REF-23175 |
| Brand | Reflecta |
| Type | Screen Mounts |
Product Properties | |
| Colour | Black |
| Load Capacity (max) | 45.0 kg |
| Material | Steel |
Features | |
| Number of Screens | 1 |
| Tiltable | Yes |
Stands & Mounts | |
| Type of VESA Mount | 200x200, 300x300, 400x200, 600x400, 400x300, 400x400, 300x100, 100x100, 200x100, 400x100, 300x200 |
| Placement | Wall Mount |
Size | |
|---|---|
| Screen Size (min) | 37 " |
| Screen Size (max) | 70.0 " |
Measures | |
| Width | 76.0 cm |
| Depth | 21.5 cm |
| Weight | 7.0 kg |
| Height | 46.0 cm |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2021-08-26 |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .