Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers
Lowest price for AG Neovo IFP6504P 65 Inch 4K IPS LED Monitor is £2,038.98. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Compare:
Product | |
|---|---|
| Product name | AG Neovo IFP6504P 65 Inch 4K IPS LED Monitor |
| Brand | AG Neovo |
Product Properties | |
| Colour | Black |
| Speakers | Yes |
| Adjustable Height | No |
| Refresh Rate | 60 Hz |
Picture | |
| Aspect Ratio | 16:9 |
Design | |
| Pivot 90° | No |
| Curved Screen | No |
Sustainability Information | |
| EPEAT Rating | No |
| TCO Certification | No |
Connections | |
|---|---|
| USB | Yes |
| USB Type | USB-C |
| HDMI | Yes |
| HDMI Ports | 13 |
| 3,5mm In (AUX) | No |
| Memory Card Reader | No |
Power Supply | |
| Energy Consumption (Standby) | 0.5 W |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2025-03-21 |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .