• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Sol de Janeiro Rio Deo Cheirosa '59 57g

Sol de Janeiro Rio Deo Cheirosa '59 57g

Compare
Deodorant, Antiperspirant, Aluminium Free, Scented, Paraben Free, Moisturizing

·

Popularity

305

in

Deodorants
From 3 payments of £4.50/mo. with
AD

From John Lewis & Partners

Sol de Janeiro Rio Deo Aluminum-Free Deodorant Cheirosa 59, 57g

£19.95 shipping, 2-5 days
£14.40

LOOKFANTASTIC

Sol de Janeiro Rio Deo Cheirosa '59

Lowest price

£13.50

Advertisement

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
Babaria Aloe Vera Roll-On Deodorant 50ml
Babaria Aloe Vera Roll-On Deodorant 50ml
£1.75
£35.00/L
Sol de Janeiro Rio Aluminum-Free Deo Stick Cheirosa 62 57g
Sol de Janeiro Rio Aluminum-Free Deo Stick Cheirosa 62 57g
£13.50
Dove 0% Aluminum Coconut & Pink Jasmine Deo Stick 73.7g
Trending
Dove 0% Aluminum Coconut & Pink Jasmine Deo Stick 73.7g
£32.61
Xerjoff Erba Pura Deo Spray 100ml
Xerjoff Erba Pura Deo Spray 100ml
£28.25
£282.50/L
Wild Cherry Blossom Deo Refill
Wild Cherry Blossom Deo Refill
£4.20
Bulldog Peppermint & Eucalyptus Natural Deo Roll-on 75ml
Bulldog Peppermint & Eucalyptus Natural Deo Roll-on 75ml
£3.85
£51.33/L
HUGO BOSS Alive Deo Spray 100ml
Trending
HUGO BOSS Alive Deo Spray 100ml
£18
£180.00/L

Product details

Lowest price for Sol de Janeiro Rio Deo Cheirosa '59 57g is £13.50. This is currently the cheapest offer among 8 stores.
Compare:

Features

Product

Product nameSol de Janeiro Rio Deo Cheirosa '59 57g
BrandSol de Janeiro
TypeDeodorants

Type

DeodorantDeodorant

Measures

Weight57.0 g

Additional Info

Created at PriceRunner2025-01-07

Product Properties

Aluminium Free, Paraben Free, Moisturizing, Scented, Antiperspirant
Activated Charcoal, Coconut Oil, Enzymes
Skin TypeNormal Skin, Oily Skin, Dry Skin, Sensitive Skin, Mature Skin, Combination Skin
ScentVanilla, Coco, Lavender, Tropical
PackagingStick, Spray, Roll-On, Refill
GenderFemale

Feedback

The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.