Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

Man, Silver, Blue, 22mm, Analogue, Battery
Lowest price for Lorus Watches Mod Rm331jx9 is £74.48. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Compare:
Product | |
|---|---|
| Product name | Lorus Watches Mod Rm331jx9 |
| Brand | Lorus |
| Type | Wrist Watches |
Material | |
| Case Material | Stainless Steel |
Measures | |
| Diameter | 22.0 mm |
| Thickness | 11.0 mm |
| Watch Strap Width | 11.0 mm |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2023-11-19 |
Product Properties | |
|---|---|
| Closure | Buckle |
| Target Group | Man |
| Display Type | Analogue |
| Dial Colour | Black |
| Water Protection | 10 ATM (100m) |
| Type of Index | Index (without numbers) |
| Watch Strap Colour | Black |
| Case Colour | Silver, Blue |
| Functions | Date, Chronograph |
| Time Format | 12 hours |
| Movement Type | Battery |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .