Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

LED, Solar Cells, Gold, Lamp Socket: E26
Lowest price for Brightech Glow Hanging 12L String Light 12 Lamps is £63.02. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Product | |
|---|---|
| Product name | Brightech Glow Hanging 12L String Light 12 Lamps |
| Brand | Brightech |
| Type | String Lights |
Measures | |
| Weight | 1850.657 g |
| Height | 51.029 cm |
| Width | 853.44 cm |
| Depth | 26.01 cm |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2022-05-17 |
Product Properties | |
|---|---|
| Colour | Gold |
| Indoor or Outdoor Lighting | Indoor Lighting, Outdoor Lighting |
| Quantity in Pack | 1 pcs |
| Number of Bulbs | 12 Lamps |
| Lamp Socket | E26 |
| Maximum Watt per Light Source | 1.0 W |
| Properties | Solar Cells, LED |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .