Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

This is a ground lighting from SLV which will make a nice addition to your home. It is meant to be used outdoors and makes your home even more welcoming.
Lowest price for SLV Spike Stainless Steel Lamp Part is £31.55. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Compare:
Product | |
|---|---|
| Product name | SLV Spike Stainless Steel Lamp Part |
| Brand | SLV |
| Type | Lamp Parts |
Product Properties | |
| Colour | Silver |
| Indoor or Outdoor Lighting | Outdoor Lighting |
| Manufacturer Colour | Stainless Steel |
| Quantity in Pack | 1 pcs |
| Material | Stainless Steel |
| Number of Bulbs | 1 Lamps |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2022-12-05 |
Features | |
|---|---|
| Voice Control | No |
| App Control | No |
Wireless | |
| Bluetooth | No |
| Wi-Fi | No |
Measures | |
| Diameter | 18.5 cm |
| Height | 50.0 cm |
| Width | 18.5 cm |
| Depth | 18.5 cm |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .