Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

Table Lamp, Dimmable, Built-In Switch, LED, Silver, Black, Grey, Aluminium, Plastic, Metal, Aluminium
Lowest price for Unilux Terra Table Lamp is £53.98. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Product | |
|---|---|
| Product name | Unilux Terra Table Lamp |
| Brand | Unilux |
| Type | Table Lamps |
Features | |
| Voice Control | No |
Wireless | |
| Bluetooth | No |
Measures | |
| Weight | 1200.0 g |
| Diameter | 30.0 cm |
| Width | 30.0 cm |
| Depth | 30.0 cm |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2018-06-29 |
Product Properties | |
|---|---|
| Design | Desk Lamp |
| Colour | Aluminium, Silver, Grey, Black |
| Indoor or Outdoor Lighting | Indoor Lighting |
| Quantity in Pack | 1 pcs |
| Material | Aluminium, Metal, Plastic |
| Energy Class | A |
| Number of Bulbs | 1 Lamps |
| Lamp Socket | E27 |
| Maximum Watt per Light Source | 5.0 W |
| Properties | Dimmable, LED, Built-In Switch |
| Cord Length | 190.0 cm |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .