Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

You will get notified by e-mail when the product is back in stock at one of our listed retailers.
Lowest price for ferm LIVING Opal Sphere Shade ∅ 25cm is £108.00. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Product | |
|---|---|
| Product name | ferm LIVING Opal Sphere Shade ∅ 25cm |
| Brand | ferm LIVING |
| Type | Shades |
Measures | |
| Diameter | 25.0 cm |
| Height | 23.6 cm |
Product Properties | |
|---|---|
| Colour | White, Yellow |
| Indoor or Outdoor Lighting | Indoor Lighting |
| Material | Glass |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2018-10-05 |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .