Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

Round,Freezer Safe, Microwave Safe, Dishwasher Safe, Leak-Proof, BPA-Free, Plastic, Pink, Blue, Green, Gold, Black, Yellow
Lowest price for Light My Fire Add-a-Twist Kitchen Container is £25.98. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Product | |
|---|---|
| Product name | Light My Fire Add-a-Twist Kitchen Container |
| Brand | Light My Fire |
| Type | Kitchen Containers |
Measures | |
| Length | 9.2 cm |
| Width | 9.2 cm |
| Height | 28.8 cm |
| Weight | 381.0 g |
Product Properties | |
|---|---|
| No. of Pieces | 1 pcs |
| Features | Dishwasher Safe, Freezer Safe, Microwave Safe, Leak-Proof, BPA-Free |
| Shape | Round |
| Colour | Yellow, Green, Pink, Gold, Blue, Black |
| Material | Plastic |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2019-02-22 |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .