Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers
Lowest price for SpeedLink LISS webcam 720P HD is £22.98. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Compare:
Product | |
|---|---|
| Product name | SpeedLink LISS webcam 720P HD |
| Brand | SpeedLink |
Product Properties | |
| Smart Card Reader | No |
| Mounting | Clip |
| Interface | USB |
| Speaker | No |
| Light (built-in) | No |
| Colour | Black |
| FPS (at highest resolution) | 30 fps |
| Type | Webcam |
Features | |
|---|---|
| Facial Recognition | No |
| Microphone | Yes |
Display | |
| Screen Resolution | 1280x720 (HD) |
Measures | |
| Depth | 85.0 mm |
| Weight | 90.0 g |
| Width | 91.0 mm |
| Height | 50.0 mm |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2021-11-16 |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .