• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Rituals The Ritual Of Karma Mini Fragrance Sticks

Rituals The Ritual Of Karma Mini Fragrance Sticks

Compare
Reed Diffuser, 70ml

·

Popularity

62

in

Reed Diffusers
From 3 payments of £5.06/mo. with
AD

From Cosmetify

Rituals The Ritual Of Karma Fragrance Sticks 70ml

£2.95 shipping, 3-4 days
£15.85

John Lewis & Partners

3.7(14 ratings)
Rituals The Ritual of Karma Mini Fragrance Sticks, 70ml

Lowest price

·£19.95 shipping, 2-5 days
£15.20

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
Babor Soul Room Fragrance Agathist 220 ml
Babor Soul Room Fragrance Agathist 220 ml
£40.40
£183.64/L
Millefiori Milano Nero Fragrance Diffuser 250ml Refill
Millefiori Milano Nero Fragrance Diffuser 250ml Refill
£29.95
£119.80/L
Compagnie de Provence Relaxing Fragrance Diffuser Anise Lavender 200ml
Compagnie de Provence Relaxing Fragrance Diffuser Anise Lavender 200ml
£24.45
£122.25/L
Jo Malone Reed Diffuser Pomegranate Noir 165ml
Jo Malone Reed Diffuser Pomegranate Noir 165ml
£69.99
£424.18/L
Rituals The Ritual Of Ayurveda Fragrance Sticks 250ml
Rituals The Ritual Of Ayurveda Fragrance Sticks 250ml
£21.99
£87.96/L
Skandinavisk Scent Diffuser Koto 200ml Refill
Skandinavisk Scent Diffuser Koto 200ml Refill
£23.75
£118.75/L
Jo Malone Lime Basil & Mandarin Scent Surround Diffuser 165ml
Jo Malone Lime Basil & Mandarin Scent Surround Diffuser 165ml
£62.75
£380.30/L

Product details

Lowest price for Rituals The Ritual Of Karma Mini Fragrance Sticks is £15.20. This is currently the cheapest offer among 2 stores.
Compare:

Features

Product

Product nameRituals The Ritual Of Karma Mini Fragrance Sticks
BrandRituals
TypeReed Diffusers

Additional Info

Created at PriceRunner2022-11-03

Product Properties

Volume70.0 ml
Fragrance FamilyFresh

Feedback

The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.